Вы здесь

Криптокорина Вендта | Cryptocoryne wendtii

7 причин, чому акваріумні рослини варто купити у нас:

Ви отримуєте якісні рослини.

У нас найнижчі ціни в Україні.

Ви отримуєте гарантію, що "посилка" доїде до Вас цілою і неушкодженою.

До кожної покупки обов'язково будуть подарунки.

Безкоштовна доставка рослин по Україні від суми купівлі 800 грн.

Величезний асортимент.

Якісні, безкоштовні консультації по телефону як до покупки, так і після.


АКЦІЯ!

При купівлі рослин на 600грн – до оплати 500грн!*

При купівлі рослин на 800грн – до оплати 650грн!*

При купівлі рослин на 1000 грн. – до оплати 800 грн.*

При купівлі рослин на 1500 грн - до оплати 1200 грн !!! *

* - за умови повної передоплати.

ДЛЯ ВСІХ ЗАМОВЛЕНЬ - 20% БОНУСІВ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ САМОСТІЙНО!

Під час оформлення замовлення в примітці вказуйте список рослин, які Ви бажаєте отримати в бонус.

Криптокорина Вендта | Cryptocoryne wendtii40.00 грн-+
Товары: 
Описание
Отзывы

Криптокорина Вендта представлена ​​великою різноманітністю різновидів, які відрізняються своїми розмірами, формами та кольором листя. Кількість варіацій цієї рослини вже давно перевищила два десятки, при цьому на вітчизняному ринку регулярно з'являються нові, невідомі раніше форми та види криптокорин Вендта.

Оригінальне листя Криптокорини Вендта виглядає дуже ефектно і яскраво на тлі інших підводних рослин. В акваріумі ця рослина утворює гарний килим, що складається з різноманітних відтінків зеленого та червоного. А висаджена на середньому плані, Cryptocoryne wendtii надає акваріуму додаткового обсягу, візуально робить його глибшим і більшим. Таким чином, Криптокорина Вендта справді цінна знахідка для кожного акваріуміста. Адже з її допомогою, не докладаючи жодних особливих зусиль, можна отримати чудову природну прикрасу підводного царства.

Cryptocoryne wendtii – один із найвибагливіших видів. Легко та швидко приживається на новому місці та випускає пагони. В умовах домашнього акваріума може бути поряд з іншими подібними рослинами, не претендуючи на особливу увагу або догляд. Проте варто зауважити, що Криптокорина Вендта, як і її родичі, теплолюбна рослина, тому йдеться про тропічний акваріум. Нижче наведено рекомендовані умови для утримання даного виду криптокорини:

 • Назва виду: Cryptocoryne wendtii
 • Походження: Сілекція
 • Простота вирощування: Легко
 • Вимоги до освітлення: низкі
 • Вимоги до CO2: немає
 • Вода 20-27 градусів.
 • Швидкість росту: повільна
 • Жорсткість 6-20 градусів.
 • Кислотність 6,5-9 градусів.
 • План: середній
 • рихлий живильний грунт, як підживлення можна використовувати подрібнене деревне вугілля або глину з торфом.
 • Яскраве, розсіяне світло; прямі сонячні промені є згубними для криптокорин Вендта.
 • Комплекс мікродобрив благотворно впливає на розвиток та загальне самопочуття рослини в цілому.

Легко піддається «криптокоринової хвороби». При різких змінах параметрів акваріума може скинути все листя. У цьому випадку важливо вчасно вжити таких заходів, як нормалізація жорсткості, кислотності в акваріумі та заміна води.

Якщо ви вирішили докладніше ознайомитися з даним видом та купити Криптокорина Вендта (Cryptocoryne wendtii) у свою колекцію, краще звернутися за допомогою до досвідчених акваріумістів або спеціалізованого інтернет-магазину. Так ви будете впевнені, що придбали справді здорову та якісну рослину.


Криптокорина Вендта представлена большим разнообразием разновидностей, которые отличаются своими размерами, формами и цветом листьев. Количество вариаций этого растения уже давно превысило два десятка, при этом, на отечественном рынке регулярно появляются новые, неведомые ранее формы и виды Криптокорины Вендта.

Оригинальные листья Криптокорины Вендта выглядят очень эффектно и ярко на фоне других подводных растений. В аквариуме это растение образует красивый ковер, состоящий из всевозможных оттенков зеленого и красного. А высаженная на среднем плане, Cryptocoryne wendtii придает аквариуму дополнительный объем, визуально делает его глубже и больше. Таким образом, Криптокорина Вендта действительно ценная находка для каждого аквариумиста. Ведь с ее помощью, не прилагая никаких особых усилий, можно получить прекрасное естественное украшение подводного царства.

Cryptocoryne wendtii – один из самых неприхотливых видов. Легко и быстро приживается на новом месте и выпускает побеги. В условиях домашнего аквариума может содержаться наряду с другими подобными растениями, не претендуя на особое внимание или уход. Однако стоит заметить, что Криптокорина Вендта, как и ее сородичи, теплолюбивое растение, поэтому речь идет о тропическом аквариуме. Ниже приведены рекомендуемые условия для содержания данного вида криптокорины:

- вода 24-27 градусов.

- жесткость 7-15 градусов.

- кислотность 6,5-8 градусов.

- рыхлый питательный грунт, в качестве подкормки можно использовать измельченный древесный уголь или глину с торфом.

- яркий, рассеянный свет; прямые солнечные лучи являются губительными для Криптокорины Вендта.

- комплекс микроудобрений благотворно влияет на развитие и общее самочувствие растения в целом.

- легко поддается «криптокориновой болезни». При резких изменениях параметров аквариума может сбросить всю листву. В этом случае важно вовремя принять такие меры, как нормализация жесткости, кислотности в аквариуме и замена воды.

Если вы решили подробнее ознакомиться с данным видом и купить Криптокорина Вендта (Cryptocoryne wendtii) в свою коллекцию, лучше обратиться за помощью к опытным аквариумистам или специализированный интернет – магазин. Так вы будете уверены, что приобрели действительно здоровое и качественное растение.

 

 

21.04.2015
Автор: Serg
Рекомендую даний сайт для замовлення рослин! Так сталося що замовив рослини перед Паскою, АкваВорд оперативно їх відправили, але Нова пошта доставляла замовлення аж 5 днів (на Паску НП не працювала). Думав що рослинки треба викидати, аж поки не відкрив коробку і не оглянув замовлення. Коробка з середини була утеплена пінопластом, рослинки знаходились в пакетах з повітрям і водою, тобто перебували у вологому середовищі. Так от, всі рослини доїхали в гарному стані і після посадки в акваріум за кілька днів пішли в ріст!!! Більше того я був приємно здивований бонусами від сайту. До мого основного замовлення АкваВорд прислали ще 4 види рослинок ( я замовляв 3 види і 1 мох), на пакетиках було написано "бонус" і намальовано смайл "=)", приємно! Тепер моя нанно банка буяє зеленню =) РЕКОМЕНДУЮ ДАНИЙ САЙТ!!!
21.10.2017
Автор: Роман
Дякую за бонуси!!! Їх кількість була рівна кількості рослин у моєму замовленні! Причому в бонусах були рослини вартість яких більша ніж замовлених! Все оперативно, професійно. Рослини прийшли у чудовому стані. Дякую!
11.11.2018
Автор: Владимир
Заказал растений на 600гр. не хватило и 30 процентов 100 литрового аква засадить. Все ростки мизерные, а бонусами даже не пахло, не Вобщем очень жадные продавцыговоря что заказ был не точный.
11.11.2018
Автор: aqua-world.mk.ua
Владимир из Энергодара заказал на 600 грн растений для нана аквариума по 1 штуке 26 видов - ложили с походом почти все. Где купленое, а где бонус не подписывали. Выложу кусочек его заказа:
11.11.2018
Автор: aqua-world.mk.ua
Sphaerocaryum malaccense (Sphaerocaryum malaccense) 20.00 грн. 1 20.00 грн. Ротала H'Ra - 1 ветка (Hra) 4.00 грн. 4 16.00 грн. Poaceae Purple Bamboo (234у) 25.00 грн. 1 25.00 грн. Эхинодорус нежный (Echinodorus tenellus ) (334342) 7.00 грн. 1 7.00 грн. Криптокорина Невилля (Cryptocoryne nevillii) (545437) 30.00 грн. 1 30.00 грн.
11.11.2018
Автор: aqua-world.mk.ua
Что Вы хотели засадить я не знаю, обычно так берут коллекционеры. Для запуска аквариума берут группами. Этих растений явно на 100 литров не хватит
11.11.2018
Автор: aqua-world.mk.ua
Мизерные потому что почти все растения для нана. Если не разбираетесь - консультируйтесь | читайте
22.11.2019
Автор: Гость
Заказываю растения не первый раз,всё всегда отлично,бонусы присутствуют всегда и из очень хороших видов растений,спасибо вам большое)))
31.05.2020
Автор: Ярослава Морозова
Помогли подобрать растения для начинающих под наш объём аквариума, пришло все быстро, много бонусных растений, очень приятно. Спасибо большое! Теперь растения только здесь будем заказывать.
20.07.2020
Автор: Олена
Рекомендую даний сайт для замовлення рослин! Швидко передзвонили і вислали у термін, про який було сказано при телефонній розмові. Рослини чисті, без водоростей. Деякі рослини були вирощені у повітряній формі. Багато бонусів.

Страницы

Добавить отзыв

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.