Повійничок тритичинковий поширений практично по всьому світу. Від позатропічної Євразії до Північної та Південної Америки. Це досить-таки дрібна однорічна рослина, стебло якої може досягати 10 см завдовжки, гіллясте, зазвичай лежаче, або сходить короткими міжвузлями червонувато-коричневого кольору. В основі вузлів укорінюється. Листя довгастої форми, від світло-зеленого, до темно-зеленого і навіть із коричнево-червоним відтінком. Непрозорі як у більшості подібних до нього, короткі і до кінця трохи звужені. Довжина всього 0,5-3 мм. Червень-серпень – сприятливий час для цвітіння. І тільки тоді Повойничек таки вирішує з'явитися у всій своїй красі. Його ніжні пелюстки, білого або рожевого кольору додадуть певної гармонії та витонченої краси вашому акваріуму. Пойничок ніколи не виглядає тьмяно в порівнянні з іншими яскравішими морськими рослинами.
Природні умови існування зазвичай прибережні піски, мулисті мілини, береги та мілководдя озер, ставки, затоки, річки та струмки, а також рисові поля. Останні тому, що ґрунт збагачений великою кількістю мінеральних речовин та корисних мікроелементів, що позитивно позначаються на активному зростанні та розмноженні.
Переважно Європа дала притулок цій незвичайній, оригінальній і витончено-красивій рослині, але досвідчені акваріумісти помітили, що окремі місця, де Повойничек зміг адаптуватися до кліматичних умов і дати нові пагони були віддалені місцевості в Середній Азії та на Далекому Сході. Занесений до червоної книги Московської області, за скороченою чисельністю виду (друга категорія).
Пойничок дуже світлолюбна рослина. Тому освітлення в акваріумі має бути сильним та розсіяним. Воно може бути як штучним, так і природним, але до природного як ви вже могли здогадатися, він більш схильний. Тривалість світлового дня має бути не менше 12 годин. При цьому бажано його захищати від прямого сонячного проміння. Іноді може навіть з'явитися на листі засушені плями, свідчення того, що рослина страждає від надлишку сонця.
Якщо вам до душі більше штучне світло, тоді варто зупинитися на люмінесцентних лампах або лампах розжарювання. Не перестарайтеся з потужністю. Оптимальною є 0,7 Вт на 1 л води. Що стосується самої температури води, то 22-25 ° С - чудовий варіант. При зниженні Повойничок уповільнює своє зростання, втім як і всі інші акваріумні рослини. Помірно-кисла вода (6,4-6,8 рН), м'яка або середньої жорсткості (5-9 °).
Ґрунт повинен бути завжди поживним, тому регулярне підгодовування мінеральними речовинами та поживними мікроелементами обов'язкова умова здорового та швидкого росту. Буде чудово, якщо ґрунт буде старий та замулений. Це вже витрати походження (прибережні піски та мулисті мілини). Розмножується насінням. Якщо Повойничок росте у водоймі, то навколо нього завжди знаходиться велика кількість його насіння, яке може зберігати всі свої продуктивні властивості протягом декількох років. Сирий грунт також може бути сферою його життя, але коли він повністю занурений у водне середовище, то зростання збільшується відразу ж у кілька разів.
Наш магазин вже тривалий час займається розлученням та продажем цієї земноводної трав'янистої рослини. Окрім примхливості до освітлення, Повойничок більше не показує свого характеру. Ми радимо всім нашим клієнтам, що його можна використовувати як рідкісний газон, розташувавши його в передній частині акваріума. І лише час від часу наводити косметичну красу, обрізаючи бокове листя, і тим самим формуючи щільний яскраво-зелений килимок.
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.