Кошик 0
Особистий кабінет
Меню
Безкоштовна доставка по Україні за умови замовлення від 1000 грн!
0.00грн.

Альтернантера Колората ред

Модель: ART-104
Відгуки: (0)
Нет в наличии

Товар знаходится на складі: Вознесенськ
0.00грн.
Ціна вказана: За гілочку

Альтернантера колорату (Alternanthera colorata RED) - дуже красива акваріумна рослина для посадки на середній план акваріума або з боків. Стебла рослини в зануреному стані ростуть перпендикулярно і досить швидко досягають поверхні акваріумної води. У маленьких акваріумах (до 20-25 см) рослини виростають над поверхнею води та утворюють повітряне листя. У цьому випадку функції підводного листя втрачають свою силу, і рослина скидає їх. Для запобігання цьому маківці стебла, яка досягла поверхні води, слід своєчасно прищипувати.

Це дозволяє не тільки зберегти підводне листя, але змушує стебла розгалужуватися, утворюючи дуже красиві кущики, що змінюють своє забарвлення залежно від умов довкілля їхнього вирощування. Розмножується альтернантер Рейнек вегетативно. Живці беруть від досить великих стебел з 4 парами листя і залишають плавати біля води. У живців швидко утворюється коріння, після чого його вже можна висаджувати в грунт.

Оптимальні умови для вмісту з наступними параметрами акваріумної води: жорсткість 2-12 °, рН 6.2-6.8, температура 22-26 ° C. Може переносити зниження температури води до 20 ° С, але зростання рослини сповільнюється. Необхідна потужна фільтрація та щотижнева заміна до 25% об'єму води.

Висвітлення Альтернантера колорату (Alternanthera colorata) любить яскраве бажано 0,5-1,0 Вт/л. Зовнішній вигляд і фарбування листя безпосередньо залежить від освітлення в акваріумі. Також для цієї рослини дуже любить пряме сонячне світло. Тривалість світлового дня не менше ніж 12 годин.

Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.